window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-0862VK9W3H'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-TVQ9JHNJ');

Bytom & Śląsk

Uzdatnianie wody

Nasza firma oferuje komfortowe i efektywne systemy uzdatniania wody. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla określonych potrzeb i różnorodnych rodzajów obiektów.

uzdatnianie wody bytom

Stacje uzdatniania wody

Wydajne systemy uzdatniania wody dla domów i kotłowni

Oferujemy nowoczesne systemy uzdatniające wodę, dla domów oraz do zasilania kotłowni, w Bytomiu i nie tylko. Jeśli mieszkasz na terenie, gdzie woda jest złej jakości, nasza oferta urządzeń uzdatniających jest dla Ciebie. Stacje uzdatniające poprzez filtry solankowe eliminują zanieczyszczenia, substancje chemiczne i wszelkie osady z wody.

Dzięki montażowi takiej stacji w kotłowni zyskujesz skuteczny sposób na pozbycie się twardej wody w całym domu. Zapewniamy fachowe doradztwo, montaż i pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Skontaktuj się z nami

Czysta i zdrowa woda

Lepiej dla Ciebie i urządzeń

Decydując się na montaż stacji uzdatniającej w domu zadbasz zarówno o zdrowie mieszkańców jak i również o swoje urządzenia grzewcze. Twarda woda wysusza i podrażnia skórę, ponadto wpływa negatywnie na cerę i włosy. Osad mineralny w Twojej instalacji grzewczej jest zabójcą wydajności, jest w stanie w znaczącym stopniu obniżyć jej efektywność. Szczególnie narażone na zniszczenie są kotły gazowe i elektryczne, podgrzewacze do wody, pralki oraz zmywarki.

Działamy w Bytomiu i okolicach, ale nie jest dla nas problemem praca w innym regionie polski, jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do każdego zlecenia. W naszej ofercie posiadamy różnorodne modele stacji uzdatniających, jesteśmy w stanie dostosować konkretny model pod indywidualne potrzeby mieszkańców i zapotrzebowanie na wodę.

uzdatnianie wody bytom
uzdatnianie wody bytom
doradztwo

Fachowe doradztwo

Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej stacji uzdatniającej. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu dobierzemy dedykowane rozwiązania oraz komponenty, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i warunków.

montaż

Profesjonalny montaż

Zapewniamy profesjonalny montaż stacji uzdatniającej z uruchomieniem. Mamy wieloletnie doświadczenie i wyszkolony zespół specjalistów, zapewniamy fachowe i kompleksowe usługi instalacji.

wsparcie

Wsparcie porealizacyjne

Zapewniamy wsparcie porealizacyjne dla systemów uzdatniających wodę. Możesz liczyć na nas w zakresie napraw, przeglądów i konserwacji, aby Twoja stacja uzdatniająca działała prawidłowo przez lata.

Skontaktuj się z naszym pracownikiem, aby skorzystać z naszej dopasowanej oferty

Skontaktuj się z nami

Kompleksowa usługa

Instalacje pod klucz

Nasza niezawodna grupa specjalistów, wykona kompleksową realizację instalacji systemu uzdatniania wody, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Zapewniamy fachowe doradztwo, profesjonalny montaż, a także wsparcie porealizacyjne. Nasz zespół doskonale zna różne modele stacji uzdatniających i potrafi dostosować rozwiązanie do warunków i wymagań klienta, tak aby osiągnąć maksymalną wydajność systemu.