window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-0862VK9W3H'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-TVQ9JHNJ');

Sprawdź dofinansowanie

Uzyskaj nowoczesną pompę ciepła z dofinansowaniem 100%

Dofinansowanie

15 Kwietnia 2024

Uzyskaj dofinansowanie 100%

Skorzystaj z możliwość uzyskania do 100% zwrotu inwestycji dla celu wymiany tradycyjnego kotła na pompę ciepła, z grantem sięgającym aż do 45 000 zł. My jako Atrium Group oferujemy instalacje kompletnych kotłowni, z doradztwem, montażem oraz pomocą w dopięciu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem dofinansowania.

banner

Wymagania dofinansowania

Jesteś mieszkańcem województwa śląskiego? To właśnie Tobie przypadła taka możliwość.

Dofinansowanie do 100% zwrotu to inicjatywa dla właścicieli i współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych zlokalizowanych na terenie gmin Województwa Śląskiego, w tym miejscowości: Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Godów, Gorzyce, Jastrzębie-Zdrój, Jejkowice, Kornowac, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Lubomia, Lyski, Marklowice, Mszana, Nędza, Pietrowice Wielkie, Pszów, Racibórz, Radlin, Rudnik, Rybnik, Rydułtowy, Świerklany, Wodzisław Śląski i Żory.

Skorzystaj z nami z tej korzystnej oferty i przekształć swoje ogrzewanie na bardziej efektywne i ekologiczne. Zainteresowany tym wyjątkowym dofinansowaniem? Zachęcamy do kontaktu!

Działamy kompleksowo

doradztwo

Doradztwo i finansowanie

Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej pompy ciepła. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu dobierzemy typ urządzenia i komponenty, dostosowane do potrzeb i warunków Twojego domu. Dodatkowo pomożemy w dopięciu formalności związanych z uzyskaniem dofinansowania.

montaż

Profesjonalny montaż

Zapewniamy profesjonalny montaż nowoczesnych pomp ciepła. Mamy wieloletnie doświadczenie i wyszkolony zespół specjalistów, zapewniamy fachowe i kompleksowe usługi montażu pompy ciepła.

wsparcie

Wsparcie porealizacyjne

Zapewniamy wsparcie porealizacyjne dla Twojej nowej pompy ciepła. Możesz liczyć na nas w zakresie napraw, przeglądów i konserwacji, aby Twoja pompa ciepła działała bezkolizyjnie przez długie lata.

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń 668 198 154 Inne opcje kontaktu