window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-0862VK9W3H'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-TVQ9JHNJ');

Poznaj nas

O naszej firmie

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który z pasją i zaangażowaniem działa w branży wykończeniowej i instalacyjnej. Mamy szeroką ofertę dostosowaną do każdych potrzeb!

siedziba firmy

Wysoka jakość usług

Rzetelne i precyzyjne usługi prac budowlanych i instalacje

Nasza firma powstała w 2002 roku, a w branży pracujemy od lat 80 ubiegłego wieku. Zapewniamy kompleksową realizację od projektu aż do oddania. Specjalizujemy się w suchej zabudowie GK, tynkach, gipsowaniu, szpachlowaniu, malowaniu, płytowaniu, układaniu glazury, instalacjach elektrycznych, grzewczych i chłodniczych.

Nasze podejście opiera się na staranności, precyzji i dbałości o każdy szczegół. Podczas prac robimy wszystko, aby osiągnąć zadowolenie klienta. To, co nas wyróżnia to brak zaangażowania zleceniodawcy w realizację po uzgodnieniu projektu. Sami realizujemy zaopatrzenie, wykonanie, koordynacje prac, dokumentacje oraz pozwolenia.

Sprawdzona jakość

Zaufało nam wiele firm

T-Mobile
Karl Lagerfeld
Ruch
MaxMara
Upc
Timberland
Euro Apteka
Marc Cain
Plus
Marella
Play
Marina Rinaldi
Polbank EFG
the athlete's foot
era
Laurel
Neckermann
Germanos
Sferis
Mammut

Szeroki zakres usług

Kompleksowo od A do Z

W przypadku adaptacji lub remontu wnętrza, nasze działania rozpoczynamy od uzgodnienia projektu z klientem, rzeczoznawcami oraz zarządcą obiektu. Następnie wykonujemy prace wykończeniowe, instalacyjne oraz koordynujemy pracę firm zewnętrznych. Oferujemy możliwość kompleksowego wykończenia pomieszczenie lub domu, od stanu surowego zamkniętego aż do oddania obiektu w ręce meblarzy.

W przypadku remontu kotłowni możemy wykonać go kompleksowo, zaczynając od demontażu starego i nieefektywnego źródła ciepła, poprzez odświeżenie kotłowni lub jej kompletną modernizację, aż do zamontowania nowoczesnego systemu grzewczego, takiego jak pompa ciepła lub kondensacyjny kocioł gazowy. Nasza firma oferuje także pomoc w uzyskaniu dotacji, z aktualnych programów wsparcia.

pracownik

Napi partnerzy

Partnerzy pierwszej klasy

Jesteśmy niezwykle dumni ze strategicznej współpracy, którą nawiązaliśmy z renomowanymi przedsiębiorstwami. Ta współpraca gwarantuje nam nie tylko doskonałą jakość, ale również profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dzięki naszym cenionym partnerom możemy świadczyć usługi pierwszej klasy, spełniając nawet najbardziej skomplikowane oczekiwania naszych klientów.

Flamco
Knauf
Loxone
Viessmann
Hilti
Huawei
Grundfos
BOSCH
Mapei
pracownicy

Profesjonalna kadra

Doświadczony zespół

Zespół naszej firmy składa się z profesjonalnych i wykwalifikowanych pracowników, połowa z nich współpracuje z nami od ponad 10 lat. Wspólnicy firmy to doświadczeni inżynierowie budownictwa z 40-letnim doświadczeniem zawodowym. Zapewniamy najwyższą jakość usług, dzięki naszym wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom możemy z dumą podkreślić, że każde zlecenie jest realizowane z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

Stale poszerzamy nasze umiejętności i wprowadzamy nowe technologie oraz standardy, by sprostać różnorodnym wymaganiom naszych klientów. Nieustannie zdobywamy wiedzę i podnosimy kompetencję, poprzez materiały, szkolenia producentów oraz kursy zawodowe potrzebne do uzyskania wymaganych uprawnień.