window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-0862VK9W3H'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-TVQ9JHNJ');

Opinie od klientów

Referencje

Zaufanie klientów mówi samo za siebie - przeczytaj nasze referencje i przekonaj się, dlaczego warto powierzyć naszej firmie projekty wykończeniowe i instalacyjne.

opinia Google

Dawid Bermud

Klient prywatny z Łodzi

Jestem niezmiernie zadowolony z efektu finalnego prac firmy Atrium Group, która zajmowała się remontem mojego systemu grzewczego. Firma działa naprawdę kompleksowo a efekty przeszły moje oczekiwania.
Wybór padł na pompę ciepła wraz z instalacją fotowoltaiczną. Zespół bardzo szybko uporał się z demontażem poprzedniego kotła, montażem pompy i fotowoltaiki oraz wykonaniem instalacji elektrycznej. Po wykonanej pracy nie było się do czego przyczepić, wszystko zgodnie z planem, czysto i w terminie.
Jeśli ktoś firmy do podobnych projektów, śmiało polecam usługi Atrium Group. Jesteście prawdziwymi ekspertami w dziedzinie instalacji. Dziękuję jeszcze raz za doskonałą pracę i profesjonalizm.
opinia Google

Tomasz Sucherecki

Klient prywatny z Łodzi

Firma Atrium Group przeprowadziła dla nas modernizację systemu ogrzewania. Nasz dom wymagał rozwiązania, które poprawki efektywność energetyczną, a jednocześnie uwzględni nasz istniejący kocioł na drewno.
Dzięki zaangażowaniu zespołu Pana Mariusza udało się zintegrować pompę ciepła od firmy BOSCH z naszym istniejącym kotłem. Nie każda firma chciała się podjąć tej realizacji, ale Pan Mariusz razem z ekipą stanęli na wysokości zdania! Cały projekt naszej kotłowni został zrealizowany zgodnie z planem.
Dziękuje firmie Atrium Group za doskonałą pracę i polecamy usługi każdemu, kto poszukuje innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań w dziedzinie instalacji grzewczych.
opinia Google

Aleksander Grześkowiak

Klient prywatny z Łodzi

Montaż klimatyzacji przebiegł szybko i sprawnie. Jednostka wewnętrzna bardzo ładnie dopasowana do wystroju mieszkania. Klimatyzator zewnętrzny mimo mało miejsca, udało się wkomponować, tak żeby nie przeszkadzał. Polecam tę firmę!