window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-0862VK9W3H'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-TVQ9JHNJ');

Sprawdź realizacje

Kompleksowa modernizacja salonu Play w Chojnicach

Kategoria realizacji

Prace wykończeniowe

MIASTO

Chojnice

Województwo

Pomorskie

Klient

Play

Z przyjemnością prezentujemy efekt naszej ostatniej realizacji prac wykończeniowych dla salonu Play w Chojnicach. W ramach naszej pracy zostaliśmy zaangażowani do inwentaryzacji, jak i przygotowania projektu wykonawczego. Zespół specjalistów naszej firmy przeprowadził szereg prac, by każdy detal został starannie zaplanowany i zrealizowany.

W ramach prac konstrukcyjnych zbudowaliśmy nowe ściany oraz sufity z płyt gipsowo-kartonowych (GK), które były niezbędne do układu pomieszczeń zgodnie z projektem. Następnie przystąpiliśmy do malowania ścian i sufitów, dobierając kolory zgodnie z wymogami klienta i koncepcją estetyczną projektu. W kolejnym etapie zajęliśmy się płytkowaniem, stosując wysokiej jakości materiały, które zapewniają trwałość i estetykę.

Równocześnie wymieniliśmy instalację elektryczną, aby spełnić aktualne przepisy i standardy bezpieczeństwa. Wszystkie prace były wykonywane z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ponadto zainstalowaliśmy nowe oświetlenie, które zapewnia doskonałą widoczność w całym obiekcie. Było to kluczowe, aby zapewnić komfort klientom oraz umożliwić efektywną pracę personelu.

Nasza firma była również odpowiedzialna za montaż mebli, zgodnie z projektem klienta, oraz za instalację klimatyzacji kasetonowej marki Mitsubishi. Dzięki temu obiekt jest teraz wyposażony w wydajny system klimatyzacyjny, zapewniający odpowiednią temperaturę i komfort w każdej części sklepu.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby prace przebiegały sprawnie i bezproblemowo. Efekt to nowoczesna przestrzeń, w której klienci Play mogą się czuć swobodnie i komfortowo. Jest to miejsce, które odzwierciedla filozofię marki oraz naszą zdolność do tworzenia wyjątkowych i funkcjonalnych wnętrz. Zachęcamy do kontaktu, jeśli również Państwo marzą o stworzeniu unikalnego wnętrza, które będzie harmonijnie łączyć estetykę i funkcjonalność.