window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-0862VK9W3H'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-TVQ9JHNJ');

Sprawdź dofinansowanie

Zyskaj grant do 157 000 zł na odnawialne źródło energii

Dofinansowanie

17 Kwietnia 2024

Uzyskaj dofinansowanie do 85%

Skorzystaj z możliwości uzyskania grantu sięgającego aż do 157 000 zł, na pompę ciepła, fotowoltaikę, magazyny energii oraz systemy zarządzania energią. My jako Atrium Group oferujemy kompleksową instalację wszystkich urządzeń, wraz z doradztwem, montażem oraz pomocą we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem dofinansowania.

banner

Wymagania dofinansowania

Jesteś mieszkańcem województwa śląskiego? To właśnie Tobie przypadła taka możliwość.

Z dofinansowania mogą skorzystać właściciele lub współwłaściciele domów jednorodzinnych, zlokalizowanych na terenie gmin Województwa Śląskiego, w tym: Bytom, Radzionków, Tarnowskie Góry, Bobrowniki, Świerklaniec, Czechowice-Dziedzice, Hażlach, Rybnik, Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Pszów, Świerklany, Tychy, Wyry, Bielsko-Biała oraz Zebrzydowice, którzy dopiero planują inwestycję. Warto zaznaczyć, że w ramach tego projektu nie są brane pod uwagę dochody beneficjentów.

Energia cieplna i elektryczna wytworzona za pomocą urządzeń objętych dofinansowaniem w ramach projektu musi być zużywana wyłącznie na potrzeby własnych gospodarstw domowych i nie może być wykorzystywana do prowadzenia działalności rolniczej oraz działalności gospodarczej w jakiejkolwiek formie prawnej.

Wartość grantu różni się w zależności od gminy:
  • Bytom i Radzionków maksymalnie 85% kwoty inwestycji, do limitu 157 000 PLN,
  • Tarnowskie Góry, Bobrowniki i Świerklaniec 85% maksymalnie do 132 000 PLN,
  • Czechowice-Dziedzice i Hażlach 85% maksymalnie do 155 000 PLN,
  • Rybnik, Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Pszów i Świerklany 85% maksymalnie do 104 000 PLN,
  • Tychy i Wyry 85% maksymalnie do 150 000 PLN,
  • Bielsko-Biała i Zebrzydowice 95% maksymalnie do 42 750 PLN.

Skorzystaj z nami z tej korzystnej oferty i przekształć swoje ogrzewanie na bardziej efektywne i ekologiczne. Zainteresowany tym wyjątkowym dofinansowaniem? Zachęcamy do kontaktu!

Działamy kompleksowo

doradztwo

Doradztwo i finansowanie

Pomożemy Ci w wyborze odpowiednich komponentów. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu dobierzemy typ urządzenia i komponenty, dostosowane do potrzeb i warunków Twojego domu. Dodatkowo, pomożemy w dopięciu formalności związanych z uzyskaniem dofinansowania.

montaż

Profesjonalny montaż

Zapewniamy profesjonalny montaż wszystkich komponentów. Mamy wieloletnie doświadczenie i wyszkolony zespół specjalistów, zapewniamy fachowe i kompleksowe usługi montażu pompy ciepła.

wsparcie

Wsparcie porealizacyjne

Zapewniamy wsparcie porealizacyjne dla Twojej nowej instalacji. Możesz liczyć na nas w zakresie napraw, przeglądów i konserwacji, aby Twoja pompa ciepła działała bezkolizyjnie przez długie lata.

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń 668 198 154 Inne opcje kontaktu