window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-0862VK9W3H'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-TVQ9JHNJ');

Bytom & Śląsk

Remont kotłowni

Oferujemy kompleksowe remonty kotłowni, z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Dostarczamy rozwiązania dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

remont kotłowni bytom

Wydajne kotłownie

Nowoczesne i wydajne źródła ciepła dla Twojej kotłowni

Nasza firma oferuje kompleksowe remonty kotłowni w Bytomiu i nie tylko. Przekształcimy Twoją aktualną kotłownię w nowoczesne centrum ogrzewania, dbając o każdy szczegół. Dzięki nam możesz być pewien, że nowe urządzenia zostaną dobrze dopasowane do Twoich potrzeb, co pozwoli na znaczną poprawę efektywności i wydajności kotłowni.

Bogate doświadczenie w zakresie wydajnych i nowoczesnych źródeł ciepła pozwala nam realizować usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy.

Skontaktuj się z nami

Oszczędności i komfort

Modernizacja energetyczna

Działamy w Bytomiu i okolicach, ale nie jest dla nas problemem praca w innym regionie polski, jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do każdego zlecenia. Cały zakres prac możemy wykonać od A do Z, zaczynając od demontażu istniejącego źródła ciepła poprzez odświeżenie kotłowni lub jej kompletną metamorfozę do montażu nowoczesnego systemu grzewczego, na przykład pompy ciepła lub kondensacyjnego kotła gazowego wraz z pomocą w uzyskaniu dotacji.

Poza remontem kotłowni jesteśmy w stanie wymienić też instalację grzewczą, celem jej optymalizacji i przystosowania do systemu niskotemperaturowego. W ramach usługi wymieniamy rurociągi, grzejniki oraz montujemy instalacje ogrzewania podłogowego, ściennego lub sufitowego - zarówno w klasycznym systemie rurowym, jak i poprzez maty kapilarne.

remont kotłowni bytom
remont kotłowni bytom
doradztwo

Fachowe doradztwo

Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego nowego źródła ciepła. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu dobierzemy dedykowane rozwiązania i komponenty, dostosowane do Twoich potrzeb i warunków.

montaż

Profesjonalny montaż

Zapewniamy profesjonalny montaż urządzeń w Twojej nowej kotłowni. Mamy wieloletnie doświadczenie i wyszkolony zespół specjalistów, zapewniamy fachowe i kompleksowe usługi montażu nowych źródeł ciepła.

wsparcie

Wsparcie porealizacyjne

Zapewniamy wsparcie porealizacyjne dla Twojej modernizowanej kotłowni. Możesz liczyć na nas w zakresie napraw, przeglądów i konserwacji, aby Twoja nowa kotłownia działała wydajnie i bezkolizyjnie przez długie lata.

Skontaktuj się z naszym pracownikiem, aby skorzystać z naszej dopasowanej oferty

Skontaktuj się z nami

Kompleksowa usługa

Kotłownia pod klucz

Nasza niezawodna grupa specjalistów, wykona kompleksową modernizację Twojej aktualnej kotłowni, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Zapewniamy fachowe doradztwo, profesjonalny montaż, a także wsparcie porealizacyjne. Nasz zespół doskonale zna różne rodzaje urządzeń i potrafi dostosować rozwiązanie do warunków i wymagań klienta, tak aby osiągnąć prawidłowe działanie i maksymalną wydajność grzewczą.