window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-0862VK9W3H'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-TVQ9JHNJ');

Bytom & Śląsk

Pompy ciepła

Nasza firma oferuje efektywne i ekologiczne pompy ciepła. Zapewniamy doradztwo, profesjonalny montaż, wsparcie porealizacyjne oraz pomoc na każdym etapie współpracy.

pompy ciepła bytom

Ekologiczne ogrzewanie

Wydajne i ekologiczne pompy ciepła dla Twojego domu

Oferujemy efektywne i ekologiczne pompy ciepła, które są świetnym rozwiązaniem dla zapewnienia komfortu termicznego w Twoim domu. Montowane przez nas pompy ciepła w Bytomiu i nie tylko to doskonałe źródła grzewcze, które pozyskują energię ze źródeł odnawialnych i zamieniają ją w energię do ogrzewania pomieszczeń i wody użytkowej.

Bogate doświadczenie w zakresie nowoczesnych pomp ciepła pozwala nam realizować usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy fachowe doradztwo, szybki montaż i wsparcie na każdym etapie współpracy.

Skontaktuj się z nami

Ekologiczne rozwiązania

Ciepło przyjazne środowisku

Wybierając naszą firmę, inwestujesz w przyszłość, dbając jednocześnie o środowisko naturalne. Montaż pompy ciepła to rozwiązanie grzewcze, które zadba zarówno o Twoje koszty, jak i o środowisko, zapewniając wyjątkowy komfort w Twoim domu. Nowoczesne modele pomp ciepła gwarantują optymalne warunki termiczne przez cały rok, dzięki czemu możesz cieszyć się komfortowym ogrzewaniem w okresie zimowym, a także korzystać z funkcji chłodzenia w lecie.

Działamy w Bytomiu i okolicach, ale nie jest dla nas problemem praca w innym regionie polski, jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do każdego zlecenia. Co ważne, możemy pomóc Ci zdobyć wsparcie finansowe na realizację Twojej inwestycji, służymy pomocą w procesie ubiegania się o dotacje z dostępnych programów wsparcia.

pompy ciepła bytom
pompy ciepła bytom
doradztwo

Fachowe doradztwo

Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej pompy ciepła. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu dobierzemy dedykowany typ urządzenia i komponenty, dostosowane do indywidualnych potrzeb i warunków Twojego domu.

montaż

Profesjonalny montaż

Zapewniamy profesjonalny montaż nowoczesnych pomp ciepła. Mamy wieloletnie doświadczenie i wyszkolony zespół specjalistów, zapewniamy fachowe i kompleksowe usługi montażu pompy ciepła.

wsparcie

Wsparcie porealizacyjne

Zapewniamy wsparcie porealizacyjne dla Twojej nowej pompy ciepła. Możesz liczyć na nas w zakresie napraw, przeglądów i konserwacji, aby Twoja pompa ciepła działała prawidłowo i bezkolizyjnie przez długie lata.

Skontaktuj się z naszym pracownikiem, aby skorzystać z naszej dopasowanej oferty

Skontaktuj się z nami

Kompleksowa usługa

Instalacje pod klucz

Nasza niezawodna grupa specjalistów wykona kompleksową realizację instalacji pompy ciepła, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Zapewniamy fachowe doradztwo, profesjonalny montaż, a także wsparcie porealizacyjne. Nasz zespół doskonale zna różne typy pomp ciepła i potrafi dostosować rozwiązanie do warunków i wymagań klienta, tak aby osiągnąć prawidłowe działanie i maksymalną wydajność grzewczą.