window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-0862VK9W3H'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-TVQ9JHNJ');

Bytom & Śląsk

Instalacje smart home

Oferujemy kompleksowe rozwiązania smart home do inteligentnego zarządzania domem. Dostarczamy rozwiązania dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

smart home bytom

Smart home

Inteligentne instalacje dające pełną kontrolę nad domem

Nasza firma zajmuje się kompleksowym tworzeniem instalacji typu smart home do inteligentnego zarządzania domem, w Bytomiu i nie tylko. Inteligentne systemy, które montujemy, dają pełną kontrolę nad oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, zabezpieczeniami, monitoringiem i wieloma innymi urządzeniami w Twoim domu.

Jesteśmy elastyczni w zakresie konfiguracji modułów i potrafimy dostosować się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Możemy wykonać wiele różnych konfiguracji, idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami

Komfortowy dom

Wygoda na wyciągnięcie ręki

Od strony technicznej, zainstalowany system smart home integruje różne urządzenia w jedną spójną sieć, umożliwiając pełne sterowanie i automatyzację podłączonych elementów. Pozwala to na wygodne zarządzanie domem, jak również znacząco podnosi komfort życia mieszkańców. Po zamontowaniu wszystkich komponentów, możliwości i funkcjonalność systemu smart home są praktycznie nieograniczone.

Instalacja smart home daje wiele korzyści, za pomocą paneli dotykowych, aplikacji mobilnej lub asystentów głosowych, możesz zarządzać całym domem, co sprawia, że korzystanie z inteligentnych rozwiązań staje się wyjątkowo wygodne. Działamy w Bytomiu i okolicach, ale nie jest dla nas problemem praca w innym regionie polski, jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do każdego zlecenia.

smart home bytom
smart home bytom
doradztwo

Fachowe doradztwo

Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniej konfiguracji instalacji smart home. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu dobierzemy dedykowane rozwiązania i komponenty, dostosowane do Twoich potrzeb i warunków.

montaż

Profesjonalny montaż

Zapewniamy profesjonalny montaż systemu smart home. Mamy wieloletnie doświadczenie i wyszkolony zespół specjalistów, zapewniamy fachowe i kompleksowe usługi instalacji systemu inteligentnego domu.

wsparcie

Wsparcie porealizacyjne

Zapewniamy wsparcie porealizacyjne dla instalacji inteligentnych domów. Możesz liczyć na nas w zakresie napraw, przeglądów, konserwacji, a także konfiguracji, aby Twoja instalacja działała optymalnie przez lata.

Skontaktuj się z naszym pracownikiem, aby skorzystać z naszej dopasowanej oferty

Skontaktuj się z nami

Kompleksowa usługa

Instalacje pod klucz

Nasza niezawodna grupa specjalistów wykona kompleksową realizację montażu systemu smart home, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Zapewniamy fachowe doradztwo, profesjonalny montaż, a także wsparcie porealizacyjne. Nasz zespół doskonale zna różne rodzaje modułów i potrafi dostosować rozwiązanie do warunków i wymagań klienta, tak aby osiągnąć optymalne działanie i maksymalną wydajność systemu.