window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-0862VK9W3H'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-TVQ9JHNJ');

Sprawdź realizacje

Montaż klimatyzacji Rotenso w salonie UPC w M1 Bytom

Kategoria realizacji

Montaż klimatyzacji

MIASTO

Bytom

Województwo

Śląskie

Klient

UPC Polska

Prezentujemy naszą realizację z obiektu handlowego M1 Bytom, gdzie z powodzeniem zrealizowaliśmy projekt montażu klimatyzacji dla renomowanego klienta - UPC Polska. Nasza firma z sukcesem przeprowadziła montaż klimatyzacji kasetowej, skupiając się głównie na efektywności działania oraz minimalnym wpływie na istniejącą konstrukcję dachu.

Prace rozpoczęliśmy od profesjonalnych wyliczeń dotyczących oddziaływania dodatkowego obciążenia na konstrukcję dachu. Wykorzystaliśmy najnowsze technologie oraz oprogramowanie, aby dostarczyć precyzyjne dane, umożliwiające zminimalizowanie wpływu instalacji na strukturę dachu obiektu. Po szczegółowej analizie potrzeb klienta wybór padł na klimatyzator kasetonowy firmy Rotenso Tenji o mocy 3,5 kW.

Montaż klimatyzatora został przeprowadzony zgodnie z najwyższymi standardami, zapewniając efektywną klimatyzację pomieszczeń. Wykonaliśmy nieinwazyjne przejście przez dach, gwarantując pełną integralność konstrukcji. W trakcie realizacji zadbaliśmy o każdy detal, dbając jednocześnie o estetykę i funkcjonalność.

W efekcie naszej pracy salon UPC może teraz cieszyć się komfortowym klimatem w swoich wnętrzach, bez konieczności martwienia się o ewentualne obciążenia dachu. Jesteśmy dumni z tej realizacji, która potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie kompleksowych rozwiązań, z uwzględnieniem zarówno efektywności, jak i bezpieczeństwa budynków.

Jeśli Państwo również poszukują wykonawcy do realizacji projektów z zakresu klimatyzacji i instalacji HVAC, jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferując profesjonalizm i solidność naszych usług.