window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-0862VK9W3H'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-TVQ9JHNJ');

Sprawdź realizacje

Montaż pompy ciepła Bosch Compress 7000 AW 14,4 kW

Kategoria realizacji

Pompy ciepła

MIASTO

Piekary Śląskie

Województwo

Śląskie

Klient

Osoba prywatna

Z przyjemnością prezentujemy naszą realizację u klienta prywatnego w Piekarach Śląskich, gdzie celem było zapewnienie efektywnego i ekologicznego systemu grzewczego oraz ciepłej wody użytkowej dla domu o powierzchni około 200 m2. Nasza praca została wsparta przez program PONE Piekary Śląskie oraz Czyste Powietrze, co pozwoliło nam nie tylko zrealizować projekt na najwyższym poziomie, ale także przyczynić się do dbałości o środowisko naturalne.

Centralnym punktem tej realizacji było zamontowanie pompy ciepła marki Bosch Compress 7000 AW o mocy 14,4 kW. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu nasz klient może cieszyć się nie tylko wydajnym, ale także ekologicznym sposobem ogrzewania swojego domu. Zainstalowaliśmy zbiornik buforowy oraz podgrzewacz CWU wykonany ze stali nierdzewnej firmy Joule, co zapewnia niezawodność i długotrwałą wydajność systemu.

W ramach modernizacji istniejącej instalacji centralnego ogrzewania przeprowadziliśmy gruntowne płukanie instalacji, a następnie wykonaliśmy elementy nowej instalacji z wykorzystaniem rur miedzianych. Tak przygotowana instalacja została napełniona wodą demineralizowaną oraz zabezpieczona inhibitorem korozji. Szczególną uwagę poświęciliśmy również instalacji CWU, która została zabezpieczona przepływowym naczyniem przeponowym firmy Flamco. Dzięki czemu klient może mieć pewność, że woda w instalacji będzie czysta i bakterie nie mają możliwości gromadzenia się.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu naszego zaprzyjaźnionego serwisanta, który przybliża szczegóły dotyczące naczynia przepływowego oraz innych aspektów naszej realizacji - Sprawdź na YouTube. Jeśli szukasz profesjonalistów, do podobnych projektów i cenisz sobie wysoką jakość - z przyjemnością staniemy na wysokości zadania. Skontaktuj się z nami, aby omówić, jak możemy dostosować nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb.