window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-0862VK9W3H'); (function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-TVQ9JHNJ');

Sprawdź realizacje

Modernizacja sklepu Marina Rinaldi w Galerii Krakowskiej

Kategoria realizacji

Prace wykończeniowe

MIASTO

Kraków

Województwo

Małopolskie

Klient

Sklep Marina Rinaldi

Z przyjemnością prezentujemy naszą realizację z prestiżowej Galerii Krakowskiej, gdzie zajmowaliśmy się modernizacją sklepu marki Marina Rinaldi. Jako specjaliści od wnętrz, otrzymaliśmy zadanie podniesienia estetyki i funkcjonalności tej przestrzeni, aby stworzyć unikalne doświadczenie zakupowe dla klientów marki Marina Rinaldi.

Zaczęliśmy od gruntownej zmiany podłoża, zastępując starą posadzkę nowoczesnym parkietem. Wybór padł na wysokiej jakości drewno, które nie tylko nadaje elegancji, ale także stanowi trwałe rozwiązanie dla intensywnie użytkowanego punktu handlowego. Następnie przeprowadziliśmy kompleksową naprawę ścian i sufitów, eliminując wszelkie defekty i zapewniając gładkie powierzchnie gotowe do dalszych dekoracji.

Po przygotowaniu powierzchni przystąpiliśmy do malowania, które zostało wykonane przy użyciu wysokiej jakości farb. Aby dodać subtelnego i unikalnego charakteru, zdecydowaliśmy się na tapetowanie wybranych obszarów sklepu. Tapety o wyjątkowych wzorach i fakturach stworzyły przytulną atmosferę, jednocześnie wyróżniając sklep wśród innych punktów handlowych w Galerii Krakowskiej.

Nasza praca doprowadziła do stworzenia wnętrza, które nie tylko odzwierciedla markę Marina Rinaldi, ale także tworzy przyjemne środowisko dla klientów. Dzięki tej realizacji sklep Marina Rinaldi w Galerii Krakowskiej zyskał nowy wymiar, zachęcając klientów do odkrywania piękna i stylu w wyjątkowym otoczeniu.

Jeśli jesteś zainteresowany podobnym projektem, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, aby omówić, jak możemy dostosować nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania!